Ansatte

Ledelse og administrasjon
Vigdis Vatne



Rektor



51973502 / 98825597



vigdis.vatne@sandnes.kommune.no
Irene Ottøy Kristiansen



Avdelingsleder 10.trinn



51973514



irene.ottoy.kristiansen@sandnes.kommune.no
Knut Hilleren



Avdelingsleder 9.trinn



51973503 / 46459447



knut.hilleren@sandnes.kommune.no
Gro Abeland
Avdelingsleder 8. trinn
51973504
gro.abeland@sandnes.kommune.no
Siri Hole



Administrasjonskonsulent



51973500



siri.hole@sandnes.kommune.no
Rådgivere
Margaret Engseth



YOU-rådgiver



margaret.engseth@sandnes.kommune.no
Anette Simonsen Hagen

Sosialrådgiver



anette.simonsen.hagen@sandnes.kommune.no
Lærere 8 – 10.trinn
Ingunn Hovland



Kontaktlærer 10A



Matematikk, naturfag og utdanningsvalg



ingunn.hovland@sandnes.kommune.no
Hege Wiik



Kontaktlærer 9C



Norsk, samfunnsfag og utdanningsvalg



hege.wiik@sandnes.kommune.no
Siv-Merete Høiland



Faglærer



Norsk og fransk



siv-merete.hoiland@sandnes.kommune.no
Siri Øvrehus Solheim



Kontaktlærer 9C



Naturfag, matematikk, utdanningsvalg, KRLE og mat og helse



siri.ovrehus.solheim@sandnes.kommune.no
Renate Hamre



Kontaktlærer 10C
Norsk, engelsk, utdanningsvalg, samfunnsfag og arbeidslivsfag



renate.hamre@sandnes.kommune.no
Daniel Hølland



Kontaktlærer 8



Naturfag, utdanningsvalg, matematikk, kroppsøving, musikk og friluftsliv



daniel.holland@sandnes.kommune.no
Randi Oftedal



Faglærer



Matematikk


randi.oftedal@sandnes.kommune.no
Wenche Skårdal
Kontaktlærer 10B



Engelsk, norsk og utdanningsvalg



wenche.skardal@sandnes.kommune.no
Anette T. Sjøgren



Faglærer



Norsk, kroppsøving og fysisk aktivitet og helse



anette.tjorve.sjogren@sandnes.kommune.no
Roald Sture



Faglærer



SNO


roald.sture@sandnes.kommune.no
Anne Marie Norekvål Knudsen






Norsk samfunnsfag og utdanningsvalg



anne.marie.norekval.knudsen@sandnes.kommune.no
Kaisa Ingersdatter Ingilæ
Faglærer
Matematikk og naturfag



kaisa.ingersdatter.ingila@sandnes.kommune.no
Bjarte Kvame Øvrevik (permisjon)
Matematikk, naturfag, utdanningsvalg, kroppsøving
 og fysisk aktivitet og helse


bjarte.kvame.ovrevik@sandnes.kommune.no
Ronny Nøglegaard





Engelsk, naturfag, trafikk og utdanningsvalg



ronny.noglegaard@sandnes.kommune.no
Ingunn Sviland Brudeli



Matematikk, engelsk, kroppsøving, utdanningsvalg, forskning i praksis
 og fysisk aktivitet og helse


ingunn.sviland.brudeli@sandnes.kommune.no
Stian Aske



Faglærer

Samfunnsfag, matematikk, norsk, KRLE og tysk



stian.aske@sandnes.kommune.no
Beate Iversen



Faglærer



Musikk og spansk



beate.iversen@sandnes.kommune.no
Therese Aase






Engelsk, utdanningsvalg, KRLE, samfunnsfag og spansk



therese.aase@sandnes.kommune.no
Alice Grimsli



Faglærer
Kunst og håndtverk, naturfag, KRLE og design og redesign



alice.grimsli@sandnes.kommune.no
Jenny Helene Dahle



Kontaktlærer 9B



Norsk, utdanningsvalg samfunnsfag, engelsk og KRLE



jenny.helene.dahle@sandnes.kommune.no
Aase Stokkeland



Kontaktlærer 9A
B


Matematikk, utdanningsvalg og naturfag



aase.stokkeland@sandnes.kommune.no
Magnus Skarung



Kontaktlærer 9A



Engelsk samfunnsfag, kroppsøving, svømming og utdanningsvalg



magnus.skarung@sandnes.kommune.no
Tora Marie Løland


Faglærer



Engelsk, norsk og engelsk fordypning



tora.marie.loland@sandnes.kommune.no
Anne Lise Svennevig (permisjon)
Matematikk, kroppsøving, utdanningsvalg, naturfag og fysisk aktivitet og helse



anne.lise.svennevig@sandnes.kommune.no
Anne Soma



Faglærer



Kunst og håndverk, arbeidslivsfag og matematikk



anne.soma@sandnes.kommune.no
Birgitte Sørbø (permisjon)



Faglærer



Engelsk, KRLE og Sal og scene



birgitte.sorbo@sandnes.kommune.no
Kjetil Halvorsen



Kontaktlærer
 8B


Norsk, KRLE, engelsk og utdanningsvalg



kjetil.halvorsen@sandnes.kommune.no
Kenneth Stevenson



Faglærer



Programmering, medier og informasjon og
 produksjon av varer og tjenester


kenneth.gilbert.stevenson@sandnes.kommune.no
Helge Kristoffersen


Faglærer


Norsk, KLRE og IK


helge.kristoffersen@sandnes.kommune.no
Mariann Seldal Lane
Kontaktlærer IK


Svømming, IK


mariann.s.lane@sandnes.kommune.no
Arild Nyvoll


Faglærer
Musikk og IK


arild.nyvoll@sandnes.kommune.no
Kjell Nødland


Faglærer 
IK


kjell.nodland@sandnes.kommune.no
Jørn Mathiesen


Faglærer


Matematikk, trafikk, naturfag, spesped. og IK


jorn.mathiesen@sandnes.kommune.no
Miljøterapeut,fagarbeidere og assistenter
Tond Marius Martinsen



Miljøveileder



trond.marius.martinsen@sandnes.kommune.no
Trude Lea



Miljøveileder



trude.lea@sandnes.kommune.no
Tove Haga



Fagarbeider



tove.haga@sandnes.kommune.no
Marit Lode



Assistent



marit.lode@sandnes.kommune.no
Tone Amanda Vatnedal



Assistent



tone.amanda.vatnedal@sandnes.kommune.no
Helsesykepleier – Kontortid mandag, tirsdag, torsdag og fredag
Roman Aregawi



51973520, 46836786 og 51335397



roman.aregawi@sandnes.kommune.no
Bibliotekar
Tora Marie Løland



Skolebibliotekar og lærer



tora.marie.loland@sandnes.kommune.no
Pedagogisk IKT-veileder
Kenneth Stevenson



51973511



kenneth.gilbert.stevenson@sandnes.kommune.no